Produkte > CUI DEVICES > CMEJ-0629-36-L050
CMEJ-0629-36-L050
CMEJ-0629-36-L050 CUI Devices
cmej_0629_36_l050-1776698.pdf
Hersteller: CUI Devices
Microphones microphone, 6 mm, electret condenser, omnidirectional, 50mm Lead Wire, 4.5 Vdc, 36 dB sensitivity
auf Bestellung 337 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMEJ-0629-36-L050 CUI Devices
Description: MIC COND ANLG OMNI -36DB 0.236"D, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Sensitivity: -36dB ±2dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 60dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.114" (2.90mm), Voltage - Rated: 4.5 V, Current - Supply: 500 µA, Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Sensitivity: -36dB ±2dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 60dB
Termination: Wire Leads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.114" (2.90mm)
Voltage - Rated: 4.5 V
Current - Supply: 500 µA
Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz
auf Bestellung 672 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
CMEJ-0629-36-L050 CMEJ-0629-36-L050 Hersteller : Same Sky cmej-0629-36-l050.pdf Microphones microphone, 6 mm, electret condenser, omnidirectional, 50mm Lead Wire, 4.5 Vdc, 36 dB sensitivity