Produkte > CUI DEVICES > CMEJ-4618-32-L045
CMEJ-4618-32-L045
CMEJ-4618-32-L045 CUI Devices
cmej_4618_32_l045-1776830.pdf
Hersteller: CUI Devices
Microphones microphone, 4.6 mm, electret condenser, omnidirectional, 45mm Lead wire , 3 Vdc, 32 dB sensitivity
auf Bestellung 1675 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMEJ-4618-32-L045 CUI Devices
Description: MIC COND ANLG OMNI -32DB 0.181"D, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.181" Dia (4.60mm), Sensitivity: -32dB ±3dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 60dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Ratings: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Port Location: Top, Height (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3 V, Current - Supply: 500 µA, Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMEJ-4618-32-L045 CMEJ-4618-32-L045 Hersteller : Same Sky cmej_4618_32_l045-3509594.pdf Microphones microphone, 4.6 mm, electret condenser, omnidirectional, 45mm Lead wire , 3 Vdc, 32 dB sensitivity
auf Bestellung 1566 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Bag
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.181" Dia (4.60mm)
Sensitivity: -32dB ±3dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 60dB
Termination: Wire Leads
Direction: Omnidirectional
Ratings: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Port Location: Top
Height (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
Current - Supply: 500 µA
Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz