Produkte > CUI DEVICES > CMEJ-4618-38-L060
CMEJ-4618-38-L060
CMEJ-4618-38-L060 CUI Devices
cmej_4618_32_l045-1776830.pdf
Hersteller: CUI Devices
Microphones microphone, 4.6 mm, electret condenser, omnidirectional, 60mm Lead wire , 2 Vdc, 38 dB sensitivity
auf Bestellung 3310 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMEJ-4618-38-L060 CUI Devices
Description: MIC COND ANLG OMNI -38DB 0.181"D, Packaging: Box, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.181" Dia (4.60mm), Sensitivity: -38dB ±3dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 60dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Current - Supply: 500 µA, Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.181" Dia (4.60mm)
Sensitivity: -38dB ±3dB @ 94dB SPL
Port Location: Top
Height (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Current - Supply: 500 µA
Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz
auf Bestellung 2556 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
CMEJ-4618-38-L060 CMEJ-4618-38-L060 Hersteller : Same Sky cmej_4618_38_lx-3508933.pdf Microphones microphone, 4.6 mm, electret condenser, omnidirectional, 60mm Lead wire , 2 Vdc, 38 dB sensitivity