Produkte > CUI DEVICES > CMEJ-4622-25-L082
CMEJ-4622-25-L082
CMEJ-4622-25-L082 CUI Devices
cmej_4622_25_l082-1777139.pdf
Hersteller: CUI Devices
Microphones microphone, 4.6 mm, electret condenser, omnidirectional, 82mm Lead wire , 3 Vdc, 25 dB sensitivity
auf Bestellung 414 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMEJ-4622-25-L082 CUI Devices
Description: MIC COND ANLG OMNI -25DB 0.181"D, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.181" Dia (4.60mm), Sensitivity: -25dB ±3dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 65dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Ratings: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Port Location: Top, Height (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3 V, Current - Supply: 500 µA, Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.181" Dia (4.60mm)
Sensitivity: -25dB ±3dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 65dB
Termination: Wire Leads
Direction: Omnidirectional
Ratings: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Port Location: Top
Height (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3 V
Current - Supply: 500 µA
Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz
auf Bestellung 431 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
CMEJ-4622-25-L082 CMEJ-4622-25-L082 Hersteller : Same Sky cmej_4622_25_l082.pdf Microphones microphone, 4.6 mm, electret condenser, omnidirectional, 82mm Lead wire , 3 Vdc, 25 dB sensitivity