Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMHZ5252B TR PBFREE
CMHZ5252B TR PBFREE
CMHZ5252B TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CMHZ5225B-5267B.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE ZENER 24V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMHZ5252B TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE ZENER 24V 500MW SOD123, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 18 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMHZ5252B TR PBFREE CMHZ5252B TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CMHZ5225B_5267B.PDF Zener Diodes 500mW Zener Diode 5.2mA 22.8V to 25.2V
auf Bestellung 8874 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
CMHZ5252B TR PBFREE CMHZ5252B TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMHZ5225B-5267B.PDF Description: DIODE ZENER 24V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 33 Ohms
Power - Max: 500 mW