Produkte > CUI DEVICES > CMI-9605-0580T
CMI-9605-0580T
CMI-9605-0580T CUI DEVICES
cmi-9605-0580t.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
9.6 mm, 5 Vdc, 80 dB, Through Hole, Driving Circuit, Magnetic Audio Indicator Buzzer
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMI-9605-0580T CUI DEVICES
Description: BUZZER MAGNETIC 5V 9.6MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.7kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 30mA, Input Type: DC, Voltage Range: 3 ~ 7V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMI-9605-0580T CMI-9605-0580T Hersteller : CUI Devices cmi_9605_0580t-1776530.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 9.6 mm x 5 mm deep, M, 5 VDC, 80 dB, Through Hole, Audio Indicator
auf Bestellung 2121 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CMI-9605-0580T CMI-9605-0580T Hersteller : Same Sky cmi-9605-0580t.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 5V 9.6MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.7kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 30mA
Input Type: DC
Voltage Range: 3 ~ 7V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 5 V
auf Bestellung 962 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
CMI-9605-0580T CMI-9605-0580T Hersteller : Same Sky cmi_9605_0580t.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 9.6 mm x 5 mm deep, M, 5 VDC, 80 dB, Through Hole, Audio Indicator
auf Bestellung 1028 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CMI-9605-0580T CMI-9605-0580T Hersteller : CUI DEVICES cmi-9605-0580t.pdf 9.6 mm, 5 Vdc, 80 dB, Through Hole, Driving Circuit, Magnetic Audio Indicator Buzzer
auf Bestellung 1 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
CMI-9605-0580T Hersteller : CUI cmi-9605-0580t.pdf BUZZER MAGNETIC 5V 9.6MM TH Група товару: Аудіоперетворювачі Од. вим: шт