Produkte > CUI DEVICES > CMI-9605-1280T
CMI-9605-1280T
CMI-9605-1280T CUI Devices
cmi_9605_1280t-1777145.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 9.6 mm x 5 mm deep, M, 12 VDC, 80 dB, Through Hole, Audio Indicator
auf Bestellung 802 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMI-9605-1280T CUI Devices
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 9.6MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.7kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 30mA, Input Type: DC, Voltage Range: 9 ~ 15V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMI-9605-1280T CMI-9605-1280T Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmi-9605-1280t.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 12V 9.6MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.7kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 30mA
Input Type: DC
Voltage Range: 9 ~ 15V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V