Produkte > CUI DEVICES > CMI-9650C-120
CMI-9650C-120
CMI-9650C-120 CUI Devices
cmi_9650c_120-1776839.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 9.6mm rnd 2.73kHz 12V TH
auf Bestellung 343 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMI-9650C-120 CUI Devices
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 9.60MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.73kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 30mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 10 ~ 13V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMI-9650C-120 CMI-9650C-120 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmi-9650c-120.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 12V 9.60MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.73kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 30mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 10 ~ 13V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Voltage - Rated: 12 V