CMJD1000 TR
CMJD1000 TR Central Semiconductor Corp
CMJD0130-CMJD5750.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: 100V,1.1MA SURFACE MOUNT DIODE-C
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Supplier Device Package: DFN123F
Part Status: Active
Power - Max: 780mW
Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max): 100V
Regulator Current (Max): 1.32mA
Voltage - Limiting (Max): 1.7V
auf Bestellung 2975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMJD1000 TR Central Semiconductor Corp
Description: 100V,1.1MA SURFACE MOUNT DIODE-C, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Supplier Device Package: DFN123F, Part Status: Active, Power - Max: 780mW, Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max): 100V, Regulator Current (Max): 1.32mA, Voltage - Limiting (Max): 1.7V.
Weitere Produktangebote CMJD1000 TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMJD1000 TR CMJD1000 TR Hersteller : Central Semiconductor Corp CMJD0130-CMJD5750.PDF Description: 100V,1.1MA SURFACE MOUNT DIODE-C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 780mW
Voltage - Limiting (Max): 1.7V