Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMKT5089M10 TR PBFREE
CMKT5089M10 TR PBFREE
CMKT5089M10 TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CMKT5089M10.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TRANS 2NPN 25V 0.05A SOT363
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 NPN (Dual)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Max: 350mW
Current - Collector (Ic) (Max): 50mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 25V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 500mV @ 1mA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 50nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 400 @ 100µA, 5V
Frequency - Transition: 50MHz
Supplier Device Package: SOT-363
Part Status: Active
auf Bestellung 3136 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMKT5089M10 TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TRANS 2NPN 25V 0.05A SOT363, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: 2 NPN (Dual), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Power - Max: 350mW, Current - Collector (Ic) (Max): 50mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 25V, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 500mV @ 1mA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 50nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 400 @ 100µA, 5V, Frequency - Transition: 50MHz, Supplier Device Package: SOT-363, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote CMKT5089M10 TR PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMKT5089M10 TR PBFREE CMKT5089M10 TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMKT5089M10.PDF Description: TRANS 2NPN 25V 0.05A SOT363
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: 2 NPN (Dual)
Power - Max: 350mW
Frequency - Transition: 50MHz