Produkte > EATON ELECTRONICS > CMLA0706-701-R
CMLA0706-701-R
CMLA0706-701-R Eaton Electronics
eaton-cmla-automotive-common-mode-noise-suppressor-chip-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Common Mode Chokes / Filters CMC,7*6*3.7mm, 700O, 4A, 4Pads, SMT
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMLA0706-701-R Eaton Electronics
Description: CMC 4A 2LN 700 OHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.315" L x 0.244" W (8.00mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.157" (4.00mm), Voltage Rating - DC: 100V, Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm, Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMLA0706-701-R CMLA0706-701-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-cmla-automotive-common-mode-noise-suppressor-chip-inductor-data-sheet.pdf Common Mode Chokes / Filters CMC,7*6*3.7mm, 700ohm, 4A, 4Pads, SMT
auf Bestellung 2661 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CMLA0706-701-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-cmla-automotive-common-mode-noise-suppressor-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: CMC 4A 2LN 700 OHM SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.315" L x 0.244" W (8.00mm x 6.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Voltage Rating - DC: 100V
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm
Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 1100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1100
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Voltage Rating - DC: 100V
Current Rating (Max): 4A