Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMLD2004DO TR PBFREE
CMLD2004DO TR PBFREE
CMLD2004DO TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CMLD2004_SERIES.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT563
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-563, SOT-666
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA
Supplier Device Package: SOT-563
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMLD2004DO TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT563, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-563, SOT-666, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA, Supplier Device Package: SOT-563, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMLD2004DO TR PBFREE CMLD2004DO TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMLD2004_SERIES.PDF Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT563
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard