Produkte > CUI DEVICES > CMM-3729AB-38116-TR
CMM-3729AB-38116-TR
CMM-3729AB-38116-TR CUI DEVICES
cmm-3729ab-38116-tr.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
3.76 x 2.95 mm, Analog, Bottom Port, Surface Mount, 2.0 Vdc, -38 ±1 dB, MEMS Microphone
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 141
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMM-3729AB-38116-TR CUI DEVICES
Description: MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB, Packaging: Tape & Reel (TR), Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.148" L x 0.116" W (3.76mm x 2.95mm), Sensitivity: -38dB ±1dB @ 94dB SPL, Shape: Rectangular, Type: MEMS (Silicon), S/N Ratio: 57dB, Termination: Solder Pads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Bottom, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Current - Supply: 160 µA, Voltage Range: 1.6 V ~ 3.6 V, Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMM-3729AB-38116-TR CMM-3729AB-38116-TR Hersteller : CUI DEVICES cmm-3729ab-38116-tr.pdf 3.76 x 2.95 mm, Analog, Bottom Port, Surface Mount, 2.0 Vdc, -38 ±1 dB, MEMS Microphone
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 139
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.148" L x 0.116" W (3.76mm x 2.95mm)
Sensitivity: -38dB ±1dB @ 94dB SPL
Shape: Rectangular
Type: MEMS (Silicon)
S/N Ratio: 57dB
Termination: Solder Pads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Bottom
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Current - Supply: 160 µA
Voltage Range: 1.6 V ~ 3.6 V
Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz
auf Bestellung 844 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Analog
Shape: Rectangular
Type: MEMS (Silicon)
S/N Ratio: 57dB
Termination: Solder Pads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Bottom
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Current - Supply: 160 µA
Voltage Range: 1.6 V ~ 3.6 V
Produkt ist nicht verfügbar
CMM-3729AB-38116-TR CMM-3729AB-38116-TR Hersteller : Same Sky cmm-3729ab-38116-tr.pdf MEMS Microphones MEMs Microphone 3.76x2.95mm 2Vdc SMT