Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CMMSH1-100GTRPBFREE
CMMSH1-100GTRPBFREE
CMMSH1-100GTRPBFREE Central Semiconductor
cmmsh1-40.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
Diode Schottky Si 100V 1A 2-Pin SOD-123F T/R
auf Bestellung 51000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMMSH1-100GTRPBFREE Central Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: SOD-123F, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMMSH1-100GTRPBFREE CMMSH1-100GTRPBFREE Hersteller : Central Semiconductor cmmsh1-40.pdf Diode Schottky Si 100V 1A 2-Pin SOD-123F T/R
auf Bestellung 51000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
CMMSH1-100G TR PBFREE CMMSH1-100G TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMMSH1-40.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: SOD-123F
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V
CMMSH1-100G TR PBFREE CMMSH1-100G TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CMMSH1-40.PDF Schottky Diodes & Rectifiers Schottky 1A 100Vrrm 70Vr 30A
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active