Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMMSH1-20G TR PBFREE
CMMSH1-20G TR PBFREE
CMMSH1-20G TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CMMSH1-40.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: SOD-123F
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMMSH1-20G TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: SOD-123F, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMMSH1-20G TR PBFREE CMMSH1-20G TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor cmmsh1-40.pdf Rectifier Diode Schottky 20V 1A 2-Pin SOD-123F
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Mindestbestellmenge: 4
CMMSH1-20G TR PBFREE CMMSH1-20G TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMMSH1-40.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123F
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active