Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CMPD2004A TR PBFREE
CMPD2004A TR PBFREE
CMPD2004A TR PBFREE Central Semiconductor
CMPD2003S_3C_4C.PDF
Hersteller: Central Semiconductor
Small Signal Switching Diodes Switching Diode Dual Hi Volt Common Anod
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPD2004A TR PBFREE Central Semiconductor
Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Anode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA, Supplier Device Package: SOT-23, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V.
Weitere Produktangebote CMPD2004A TR PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMPD2004A TR PBFREE CMPD2004A TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor cmpd2003s_3c_4c.pdf Diode Switching 240V 0.225A 3-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CMPD2004A TR PBFREE CMPD2004A TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMPD2003S_3C_4C.PDF Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Anode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA
Supplier Device Package: SOT-23
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Part Status: Active