Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMPD2004S TR PBFREE
CMPD2004S TR PBFREE
CMPD2004S TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CMPD2003S_3C_4C.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA
Supplier Device Package: SOT-23
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 200 V
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPD2004S TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA, Supplier Device Package: SOT-23, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMPD2004S TR PBFREE CMPD2004S TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CMPD2003S_3C_4C.PDF Small Signal Switching Diodes 300V Diode
auf Bestellung 425289 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
CMPD2004S TR PBFREE CMPD2004S TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMPD2003S_3C_4C.PDF Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 56
CMPD2004S TR PBFREE CMPD2004S TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor cmpd2003s_3c_4c.pdf Diode Switching Si 300V 0.225A 3-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar