Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMPD3003A TR PBFREE
CMPD3003A TR PBFREE
CMPD3003A TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CMPD3003-A-C-S.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Anode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA
Supplier Device Package: SOT-23
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 180 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.15 V @ 300 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 nA @ 125 V
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPD3003A TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Anode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA, Supplier Device Package: SOT-23, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 180 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.15 V @ 300 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 nA @ 125 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMPD3003A TR PBFREE CMPD3003A TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CMPD3003-A-C-S.PDF Small Signal Switching Diodes Dual/Common Anode 180V 200mA
auf Bestellung 7178 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
CMPD3003A TR PBFREE CMPD3003A TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMPD3003-A-C-S.PDF Description: DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Mindestbestellmenge: 21
CMPD3003A TR PBFREE CMPD3003A TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor cmpd3003-a-c-s.pdf Diode Switching Si 0.6A 3-Pin SOT-23 T/R