Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CMPESD24CA TR PBFREE
CMPESD24CA TR PBFREE
CMPESD24CA TR PBFREE Central Semiconductor
cmpesd24ca.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 70Vc 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 150000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMPESD24CA TR PBFREE Central Semiconductor
Description: 210W 24V SMD TRANSIENT VOLTAGE S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 9.9pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: SOT-23, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 25.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70V, Power - Peak Pulse: 210W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMPESD24CA TR PBFREE CMPESD24CA TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor cmpesd24ca.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 70Vc 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 150000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
CMPESD24CA TR PBFREE CMPESD24CA TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor ESD Protection Diodes / TVS Diodes Dual TVS Array 20kV Bi 210W 50nA 9.0pF
Mindestbestellmenge: 14
CMPESD24CA TR PBFREE CMPESD24CA TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp Description: 210W 24V SMD TRANSIENT VOLTAGE S
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 9.9pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: SOT-23
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 25.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70V
Power - Peak Pulse: 210W