CMR07F153JODM CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK
CDUB-S-A0008524268-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Hersteller: CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK
Description: CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK - CMR07F153JODM - MICA CAPACITORS 15NF 500V 0.05
tariffCode: 85322900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMR07F153JODM CORNELL DUBILIER / PARTNER STOCK
Description: CAP MICA 15000PF 500V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.425" (10.80mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.902" (22.90mm), Capacitance: 0.015 µF, Voltage - Rated: 500 V.
Weitere Produktangebote CMR07F153JODM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMR07F153JODM CMR07F153JODM Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CMR.pdf Description: CAP MICA 15000PF 500V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.425" (10.80mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.902" (22.90mm)
Capacitance: 0.015 µF
Voltage - Rated: 500 V