CMR07F822JODR
CMR07F822JODR Cornell Dubilier Knowles
CMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 8200PF 500V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.791" L x 0.319" W (20.10mm x 8.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.425" (10.80mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm)
Capacitance: 8200 pF
Voltage - Rated: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMR07F822JODR Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 8200PF 500V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.791" L x 0.319" W (20.10mm x 8.10mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.425" (10.80mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.882" (22.40mm), Capacitance: 8200 pF, Voltage - Rated: 500 V.