Produkte > CUI DEVICES > CMS-151135-076L100
CMS-151135-076L100
CMS-151135-076L100 CUI DEVICES
cms-151135-076x.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
15 x 11 mm, Rectangular Frame, 0.7 W, 6 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Wire Leads, Miniature Speaker
auf Bestellung 522 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 60
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS-151135-076L100 CUI DEVICES
Description: SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 600Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Impedance: 6 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 92.00, Efficiency - Testing: 700mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMS-151135-076L100 CMS-151135-076L100 Hersteller : CUI DEVICES cms-151135-076x.pdf 15 x 11 mm, Rectangular Frame, 0.7 W, 6 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Wire Leads, Miniature Speaker
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
auf Bestellung 50 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
CMS-151135-076L100 CMS-151135-076L100 Hersteller : Same Sky cms_151135_076x.pdf Speakers & Transducers 0.7W 6ohm 600Hz 15x11mm Wire Leads
auf Bestellung 658 Stücke:
CMS-151135-076L100 CMS-151135-076L100 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cms-15113-076x.pdf Description: SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 600Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 6 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 92.00
Efficiency - Testing: 700mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 675 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 522 Stücke: