Produkte > CUI DEVICES > CMS-15118D-SP
CMS-15118D-SP
CMS-15118D-SP CUI DEVICES
cms-15118d-sp.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
15 x 11 mm, Rectangular Frame, 0.7 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Miniature Speaker
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 72
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS-15118D-SP CUI DEVICES
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: Low Profile, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 500Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 425 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 91.00, Efficiency - Testing: 700mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMS-15118D-SP CMS-15118D-SP Hersteller : CUI DEVICES cms-15118d-sp.pdf 15 x 11 mm, Rectangular Frame, 0.7 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Miniature Speaker
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
auf Bestellung 840 Stücke:
Mindestbestellmenge: 63
auf Bestellung 840 Stücke:
Mindestbestellmenge: 63
CMS-15118D-SP CMS-15118D-SP Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cms-15118d-sp.pdf Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Low Profile
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 500Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 425 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 91.00
Efficiency - Testing: 700mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 657 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
CMS-15118D-SP CMS-15118D-SP Hersteller : CUI Devices cms_15118d_sp-1776728.pdf Speakers & Transducers 15x11mm rectangle 0.7W 8ohm 500Hz
auf Bestellung 898 Stücke: