Produkte > CUI > CMS-18138-25-SP
CMS-18138-25-SP
CMS-18138-25-SP CUI
cms-18138-25-sp-1152982.pdf
Hersteller: CUI
Speakers & Transducers 0.7W 8Ohm 480Hz 18x13 spring contact
auf Bestellung 416 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS-18138-25-SP CUI
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PT 90.5DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 480Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 384 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 90.50, Efficiency - Testing: 700mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Weitere Produktangebote CMS-18138-25-SP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85318040
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 124 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
CMS-18138-25-SP CMS-18138-25-SP Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) CMS-18138-25-SP.pdf Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PT 90.5DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 480Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 384 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 90.50
Efficiency - Testing: 700mW/100mm