Produkte > CUI DEVICES > CMS-28528N-L152A
CMS-28528N-L152A
CMS-28528N-L152A CUI Devices
cms_28528n_l152-1777253.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers speaker, 28mm round , 5.2 mm deep, Nd-Fe-B, 2 W, 8 ?, 750 Hz, 152mm leads w/ Conn
auf Bestellung 1877 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS-28528N-L152A CUI Devices
Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads with Connector, Frequency - Self Resonant: 750Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 3 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 600 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 99.00, Efficiency - Testing: 1W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMS-28528N-L152A CMS-28528N-L152A Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cms-28528n-l152.pdf Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads with Connector
Frequency - Self Resonant: 750Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 3 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 600 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 99.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 934 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CMS-28528N-L152A CMS-28528N-L152A Hersteller : Same Sky cms_28528n_l152-3508882.pdf Speakers & Transducers speaker, 28mm round , 5.2 mm deep, Nd-Fe-B, 2 W, 8 ?, 750 Hz, 152mm leads w/ Conn