Produkte > SAME SKY > CMS-28588N-L152B
CMS-28588N-L152B
CMS-28588N-L152B Same Sky
cms-28588n-l152.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers speaker, 28 mm round, 5.5 mm deep, Nd-Fe-B, 2 W, 8 ?, 550 Hz, 152 mm leads w/ Conn
auf Bestellung 789 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS-28588N-L152B Same Sky
Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads with Connector, Frequency - Self Resonant: 550Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 2.5 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 440 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 99.00, Efficiency - Testing: 1W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMS-28588N-L152B CMS-28588N-L152B Hersteller : CUI Devices cms_28588n_l152-1776581.pdf Speakers & Transducers speaker, 28 mm round, 5.5 mm deep, Nd-Fe-B, 2 W, 8 ?, 550 Hz, 152 mm leads w/ Conn
auf Bestellung 824 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CMS-28588N-L152B CMS-28588N-L152B Hersteller : CUI Devices cms-28588n-l152.pdf Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Termination: Wire Leads with Connector
Frequency - Self Resonant: 550Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 2.5 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 440 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 99.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm