Produkte > SAME SKY > CMS-402008-18SP
CMS-402008-18SP
CMS-402008-18SP Same Sky
cms-402008-18sp.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers speaker, 40 x 20mm rectangle, 8mm deep, cloth, Nd-Fe-B, 1.5W, 8ohm, 550Hz, Solder Pad
auf Bestellung 187 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS-402008-18SP Same Sky
Description: SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 84DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm), Shape: Oval, Rectangular Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Cloth, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 550Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 3 W, Power - Rated: 1.5 W, Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 84.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMS-402008-18SP CMS-402008-18SP Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cms-402008-18sp.pdf Description: SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 84DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm)
Shape: Oval, Rectangular Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Cloth
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 550Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 3 W
Power - Rated: 1.5 W
Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 84.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm