Produkte > CUI DEVICES > CMS-402811-28SP
CMS-402811-28SP
CMS-402811-28SP CUI Devices
cms_402811_28sp-1777463.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers speaker, 40 x 28mm rectangle, 11.5mm deep, cloth, Nd-Fe-B, 2W, 8ohm, 450Hz, Panel mount
auf Bestellung 786 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS-402811-28SP CUI Devices
Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 84DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.575" L x 1.114" W (40.00mm x 28.30mm), Shape: Oval, Rectangular Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Cloth, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 450Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 3 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 84.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMS-402811-28SP CMS-402811-28SP Hersteller : Same Sky cms-402811-28sp.pdf Speakers & Transducers speaker, 40 x 28mm rectangle, 11.5mm deep, cloth, Nd-Fe-B, 2W, 8ohm, 450Hz, Panel mount
auf Bestellung 357 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CMS-402811-28SP CMS-402811-28SP Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cms-402811-28sp.pdf Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 84DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.575" L x 1.114" W (40.00mm x 28.30mm)
Shape: Oval, Rectangular Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Cloth
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 450Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 3 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 200 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 84.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm