Produkte > CUI DEVICES > CMS0401KL-1X
CMS0401KL-1X
CMS0401KL-1X CUI DEVICES
cms0401kl-1x.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
40.1 mm x 40.1 mm, Square Frame, 4.0 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Miniature Speaker
auf Bestellung 1680 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS0401KL-1X CUI DEVICES
Description: SPEAKER 8OHM 4W TOP PORT 87DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.579" L x 1.579" W (40.10mm x 40.10mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 320Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 6 W, Power - Rated: 4 W, Frequency Range: 256 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 87.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1020 Stücke:
Lieferzeit 138-142 Tag (e)
Anzahl Preis
CMS0401KL-1X CMS0401KL-1X Hersteller : Same Sky cms0401kl_1x.pdf Speakers & Transducers Speakers
auf Bestellung 179 Stücke:
CMS0401KL-1X CMS0401KL-1X Hersteller : Same Sky cms0401kl-1x.pdf Description: SPEAKER 8OHM 4W TOP PORT 87DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.579" L x 1.579" W (40.10mm x 40.10mm)
Shape: Round, Square Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 320Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 6 W
Power - Rated: 4 W
Frequency Range: 256 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 87.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
CMS0401KL-1X CMS0401KL-1X Hersteller : CUI DEVICES cms0401kl-1x.pdf 40.1 mm x 40.1 mm, Square Frame, 4.0 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Miniature Speaker
Produkt ist nicht verfügbar