Produkte > CUI DEVICES > CMS0401KL-3X
CMS0401KL-3X
CMS0401KL-3X CUI DEVICES
cms0401kl-3x.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
40.1 mm x 40.1 mm, Square Frame, 5.0 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Miniature Speaker
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMS0401KL-3X CUI DEVICES
Description: SPEAKER 8OHM 5W TOP PORT 87DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.579" L x 1.579" W (40.10mm x 40.10mm), Shape: Round, Square Frame, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 390Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 8 W, Power - Rated: 5 W, Frequency Range: 312 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 87.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMS0401KL-3X CMS0401KL-3X Hersteller : CUI DEVICES cms0401kl-3x.pdf 40.1 mm x 40.1 mm, Square Frame, 5.0 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Miniature Speaker
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
auf Bestellung 762 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
auf Bestellung 762 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
CMS0401KL-3X CMS0401KL-3X Hersteller : Same Sky cms0401kl-3x.pdf Speakers & Transducers speaker, 40.1 mm square, 14.5 mm deep, PET, Nd-Fe-B, 5 W, 8 ?, 390 Hz, solder eyelets
auf Bestellung 825 Stücke:
CMS0401KL-3X CMS0401KL-3X Hersteller : CUI Devices cms0401kl_3x-1776848.pdf Speakers & Transducers speaker, 40.1 mm square, 14.5 mm deep, PET, Nd-Fe-B, 5 W, 8 ?, 390 Hz, solder eyelets
auf Bestellung 327 Stücke:
auf Bestellung 534 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
CMS0401KL-3X CMS0401KL-3X Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cms0401kl-3x.pdf Description: SPEAKER 8OHM 5W TOP PORT 87DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.579" L x 1.579" W (40.10mm x 40.10mm)
Shape: Round, Square Frame
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 390Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 8 W
Power - Rated: 5 W
Frequency Range: 312 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 87.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm