Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMSH2-100 TR13 PBFREE
CMSH2-100 TR13 PBFREE
CMSH2-100 TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
CMSH2-20_40_60_100.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 120pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 2A
Supplier Device Package: SMB
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 2 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMSH2-100 TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 120pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 2A, Supplier Device Package: SMB, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 2 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMSH2-100 TR13 PBFREE CMSH2-100 TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CMSH2_20_40_60_100.PDF Schottky Diodes & Rectifiers 100Vrrm 100Vr 70Vrms 2.0A 50Ifsm
auf Bestellung 17879 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
CMSH2-100 TR13 PBFREE CMSH2-100 TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMSH2-20_40_60_100.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: SMB
Mindestbestellmenge: 23
CMSH2-100 TR13 PBFREE CMSH2-100 TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor cmsh2-20_40_60_100.pdf Diode Schottky 100V 2A 2-Pin SMB T/R