Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMSH5-200HV TR13 PBFREE
CMSH5-200HV TR13 PBFREE
CMSH5-200HV TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
CMSH5-100HV_SERIES.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 5A SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: SMC
Operating Temperature - Junction: -60°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
auf Bestellung 1889 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMSH5-200HV TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 5A SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: SMC, Operating Temperature - Junction: -60°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 23449 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CMSH5-200HV TR13 PBFREE CMSH5-200HV TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMSH5-100HV_SERIES.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 200V 5A SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: SMC