Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CMSZDA12V TR PBFREE
CMSZDA12V TR PBFREE
CMSZDA12V TR PBFREE Central Semiconductor
CMSZDA3V6-33V.PDF
Hersteller: Central Semiconductor
Zener Diodes Dual 250mW
auf Bestellung 1220 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMSZDA12V TR PBFREE Central Semiconductor
Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Power - Max: 275 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMSZDA12V TR PBFREE CMSZDA12V TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMSZDA3V6-33V.PDF Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Power - Max: 275 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
auf Bestellung 2560 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Power - Max: 275 mW