Produkte > SAME SKY > CMT-1085-85-SMT-TR
CMT-1085-85-SMT-TR
CMT-1085-85-SMT-TR Same Sky
cmt_1085_85_smt_tr.pdf
Hersteller: Same Sky
Piezo Buzzers & Audio Indicators 10mm, Magnetic, 3.6V, SMT
auf Bestellung 1983 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMT-1085-85-SMT-TR Same Sky
Description: 10MM, MAGNETIC, 3.6V, SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.394" L x 0.335" W (10.00mm x 8.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.73kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 3.6V, 10cm, Current - Supply: 100mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V, Technology: Magnetic, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage - Rated: 3.6 V.
Weitere Produktangebote CMT-1085-85-SMT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMT-1085-85-SMT-TR CMT-1085-85-SMT-TR Hersteller : CUI Devices cmt-1085-85-smt-tr.pdf Description: 10MM, MAGNETIC, 3.6V, SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.394" L x 0.335" W (10.00mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.73kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 80dB @ 3.6V, 10cm
Current - Supply: 100mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated: 3.6 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.73kHz
Current - Supply: 100mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Voltage - Rated: 3.6 V