Produkte > CUI DEVICES > CMT-1285C-015
CMT-1285C-015
CMT-1285C-015 CUI Devices
cmt_1285c_015-1776863.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 12mm rnd 2.048kHz 1.5V TH
auf Bestellung 474 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMT-1285C-015 CUI Devices
Description: BUZZER MAGNETIC 1.5V 12.00MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.048kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 1.5V, 10cm, Current - Supply: 35mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 1 ~ 2V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Voltage - Rated: 1.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMT-1285C-015 CMT-1285C-015 Hersteller : Same Sky cmt_1285c_015-3509634.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 12mm rnd 2.048kHz 1.5V TH
auf Bestellung 1393 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CMT-1285C-015 CMT-1285C-015 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmt-1285c-015.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 1.5V 12.00MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.048kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 1.5V, 10cm
Current - Supply: 35mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1 ~ 2V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Voltage - Rated: 1.5 V
auf Bestellung 990 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
CMT-1285C-015 CMT-1285C-015 Hersteller : CUI DEVICES cmt-1285c-015.pdf 12 mm, 1.5 Vo-p, 91 dB, Through Hole, Magnetic Audio Transducer Buzzer
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
Produkt ist nicht verfügbar