Produkte > CUI DEVICES > CMT-1285C-035
CMT-1285C-035
CMT-1285C-035 CUI DEVICES
cmt-1285c-035.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
12 mm, 3.5 Vo-p, 91 dB, Through Hole, Magnetic Audio Transducer Buzzer
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 271
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMT-1285C-035 CUI DEVICES
Description: BUZZER MAGNETIC 3.5V 12.00MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.048kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 3.5V, 10cm, Current - Supply: 70mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 3 ~ 5V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Voltage - Rated: 3.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMT-1285C-035 CMT-1285C-035 Hersteller : CUI DEVICES cmt-1285c-035.pdf 12 mm, 3.5 Vo-p, 91 dB, Through Hole, Magnetic Audio Transducer Buzzer
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Mindestbestellmenge: 200
CMT-1285C-035 CMT-1285C-035 Hersteller : CUI Devices cmt_1285c_035-1776800.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 12mm rnd 2.048kHz 3.5V TH
Mindestbestellmenge: 3
CMT-1285C-035 CMT-1285C-035 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmt-1285c-035.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 3.5V 12.00MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.048kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 3.5V, 10cm
Current - Supply: 70mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 5V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Voltage - Rated: 3.5 V
Mindestbestellmenge: 14
Produkt ist nicht verfügbar