Produkte > CUI DEVICES > CMT-1614C-120
CMT-1614C-120
CMT-1614C-120 CUI Devices
cmt_1614c_120-1776806.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 16mm rnd 2.048kHz 12V TH
auf Bestellung 1008 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMT-1614C-120 CUI Devices
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 16.00MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.048kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 80mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 9 ~ 13V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMT-1614C-120 CMT-1614C-120 Hersteller : Same Sky cmt_1614c_120.pdf Buzzers & Audio Indicators - Board Mount Buzzer 16mm rnd 2.048kHz 12V TH
auf Bestellung 311 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
tariffCode: 85318070
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 272 Stücke:
CMT-1614C-120 CMT-1614C-120 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmt-1614c-120.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 12V 16.00MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.048kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 80mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 9 ~ 13V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Voltage - Rated: 12 V