Produkte > CUI DEVICES > CMT-2412C-120
CMT-2412C-120
CMT-2412C-120 CUI DEVICES
cmt-2412c-120.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
24.5 mm, 12 Vo-p, 95 dB, Through Hole, Magnetic Audio Transducer Buzzer
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 54
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMT-2412C-120 CUI DEVICES
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 24.50MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.965" Dia (24.50mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 1kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 100mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 10 ~ 14V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Voltage - Rated: 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMT-2412C-120 CMT-2412C-120 Hersteller : CUI Devices cmt_2412c_120-1777367.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators Buzzer 24.5mm rnd 1kHz 12V TH
auf Bestellung 130 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CMT-2412C-120 CMT-2412C-120 Hersteller : Same Sky cmt-2412c-120.pdf Buzzers & Audio Indicators - Board Mount Buzzer 24.5mm rnd 1kHz 12V TH
auf Bestellung 198 Stücke:
CMT-2412C-120 CMT-2412C-120 Hersteller : CUI DEVICES cmt-2412c-120.pdf 24.5 mm, 12 Vo-p, 95 dB, Through Hole, Magnetic Audio Transducer Buzzer
Produkt ist nicht verfügbar
CMT-2412C-120 CMT-2412C-120 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmt-2412c-120.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 12V 24.50MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.965" Dia (24.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 1kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 100mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 10 ~ 14V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Voltage - Rated: 12 V