Produkte > SAME SKY > CMT-6736-80T
CMT-6736-80T
CMT-6736-80T Same Sky
cmt_6736_80t-3509531.pdf
Hersteller: Same Sky
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 6.7 mm, 3.6 mm deep, M, 1.5 V, 80 dB, Through Hole, Audio Transducer
auf Bestellung 646 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMT-6736-80T Same Sky
Description: BUZZER MAGNETIC 1.5V 6.7MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.264" Dia (6.70mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 3kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 75dB @ 1.5V, 10cm, Current - Supply: 80mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Voltage Range: 1 ~ 3V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 1.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMT-6736-80T CMT-6736-80T Hersteller : CUI Devices cmt_6736_80t-1777370.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 6.7 mm, 3.6 mm deep, M, 1.5 V, 80 dB, Through Hole, Audio Transducer
auf Bestellung 310 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CMT-6736-80T CMT-6736-80T Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmt-6736-80t.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 1.5V 6.7MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.264" Dia (6.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 3kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 75dB @ 1.5V, 10cm
Current - Supply: 80mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 1 ~ 3V
Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 1.5 V