Produkte > CUI DEVICES > CMT-8503-90-SMT-TR
CMT-8503-90-SMT-TR
CMT-8503-90-SMT-TR CUI DEVICES
cmt-8503-90-smt-tr.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
8.5 mm, 3.6 Vo-p, 90 dB, Surface Mount (SMT), Magnetic Audio Transducer Buzzer
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMT-8503-90-SMT-TR CUI DEVICES
Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.1kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 3.6V, 10cm, Current - Supply: 90mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V, Technology: Magnetic, Termination: Solder Pads, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 3.6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMT-8503-90-SMT-TR CMT-8503-90-SMT-TR Hersteller : CUI DEVICES cmt-8503-90-smt-tr.pdf 8.5 mm, 3.6 Vo-p, 90 dB, Surface Mount (SMT), Magnetic Audio Transducer Buzzer
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
CMT-8503-90-SMT-TR CMT-8503-90-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmt-8503-90-smt-tr.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.335" L x 0.335" W (8.50mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.1kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 3.6V, 10cm
Current - Supply: 90mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V
Mindestbestellmenge: 82
Mindestbestellmenge: 82
CMT-8503-90-SMT-TR CMT-8503-90-SMT-TR Hersteller : CUI Devices cmt_8503_90_smt_tr-1777031.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 8.5 mm, 3 mm deep, M, 3.6 V, 90 dB, Surface Mount (SMT), Audio Transducer
Mindestbestellmenge: 2
CMT-8503-90-SMT-TR CMT-8503-90-SMT-TR Hersteller : Same Sky cmt-8503-90-smt-tr.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 8.5 mm, 3 mm deep, M, 3.6 V, 90 dB, Surface Mount (SMT), Audio Transducer
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.1kHz
Current - Supply: 90mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 2.5 ~ 4.5V
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Side
Part Status: Active
Voltage - Rated: 3.6 V