Produkte > CUI DEVICES > CMT-9605-85T
CMT-9605-85T
CMT-9605-85T CUI Devices
cmt_9605_85t-1777169.pdf
Hersteller: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 9.6 mm, 5 mm deep, M, 5 V, 85 dB, Through Hole, Audio Transducer
auf Bestellung 773 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMT-9605-85T CUI Devices
Description: BUZZER MAGNETIC 5V 9.6MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.73kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 100mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Voltage Range: 4 ~ 6V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Side, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Voltage - Rated: 5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMT-9605-85T CMT-9605-85T Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cmt-9605-85t.pdf Description: BUZZER MAGNETIC 5V 9.6MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.378" Dia (9.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.73kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 100mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Voltage Range: 4 ~ 6V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Port Location: Side
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Voltage - Rated: 5 V