Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CMXD2004TO TR PBFREE
CMXD2004TO TR PBFREE
CMXD2004TO TR PBFREE Central Semiconductor
CMXD2004TO.PDF
Hersteller: Central Semiconductor
Small Signal Switching Diodes Triple ISO Diode 240Vr 300Vrrm 200mA
auf Bestellung 363 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMXD2004TO TR PBFREE Central Semiconductor
Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT-26, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 3 Independent, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA, Supplier Device Package: SOT-26, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMXD2004TO TR PBFREE CMXD2004TO TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMXD2004TO.PDF Description: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT-26
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 3 Independent
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA
Supplier Device Package: SOT-26
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V
auf Bestellung 760 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard