CNX718N400120T
CNX718N400120T Visual Communications Company - VCC
CNX718rev3.pdf
Hersteller: Visual Communications Company - VCC
Description: LED PNL IND AMB FRESNEL 18.50MM
Packaging: Bulk
Voltage: 120V
Type: LED
Millicandela Rating: 2800mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lens Color: Clear
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.69" (17.53mm)
Lens Transparency: Fresnel
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 18.50mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CNX718N400120T Visual Communications Company - VCC
Description: LED PNL IND AMB FRESNEL 18.50MM, Packaging: Bulk, Voltage: 120V, Type: LED, Millicandela Rating: 2800mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Lens Color: Clear, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.69" (17.53mm), Lens Transparency: Fresnel, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 18.50mm Dia.
Weitere Produktangebote CNX718N400120T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CNX718N400120T CNX718N400120T Hersteller : VCC CNX718rev3.pdf LED Panel Mount Indicators PANEL MNT INDICATOR 18MM AMB 120V TAB