Produkte > RALTRON ELECTRONICS > CO2520-24.576-1.8-50-X-T-TR
CO2520-24.576-1.8-50-X-T-TR
CO2520-24.576-1.8-50-X-T-TR Raltron Electronics
CO2520-24.576-1.8-50-X-T-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CO2520-24.576-1.8-50-X-T-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 2.5mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 24.576 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CO2520-24.576-1.8-50-X-T-TR CO2520-24.576-1.8-50-X-T-TR Hersteller : Raltron Electronics CO2520-24.576-1.8-50-X-T-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
CO2520-24.576-1.8-50-X-T-TR Hersteller : Raltron 195co2520-24.576-1.8-50-x-t-tr.pdf Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R