Produkte > RALTRON ELECTRONICS > CO2520-42.000-2.5-30-EXT-T-TR
CO2520-42.000-2.5-30-EXT-T-TR
CO2520-42.000-2.5-30-EXT-T-TR Raltron Electronics
CO2520-42.000-2.5-30-EXT-T-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 42.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 6.5mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 42 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CO2520-42.000-2.5-30-EXT-T-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 42.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 6.5mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 42 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CO2520-42.000-2.5-30-EXT-T-TR CO2520-42.000-2.5-30-EXT-T-TR Hersteller : Raltron Electronics CO2520-42.000-2.5-30-EXT-T-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 42.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 6.5mA
Frequency: 42 MHz