Produkte > RALTRON ELECTRONICS > CO4305-11.184-TR
CO4305-11.184-TR
CO4305-11.184-TR Raltron Electronics
CO4305-11.184-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 11.1840MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 11.184 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CO4305-11.184-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 11.1840MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 11.184 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote CO4305-11.184-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CO4305-11.184-TR CO4305-11.184-TR Hersteller : Raltron Electronics CO4305-11.184-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 11.1840MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Part Status: Active
Frequency: 11.184 MHz