Produkte > RALTRON ELECTRONICS > CO4805-50.000-TR
CO4805-50.000-TR
CO4805-50.000-TR Raltron Electronics
CO4805-50.000-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ TTL SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 50 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details CO4805-50.000-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ TTL SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote CO4805-50.000-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CO4805-50.000-TR CO4805-50.000-TR Hersteller : Raltron Electronics CO4805-50.000-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ TTL SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 25mA
Frequency: 50 MHz