Produkte > TAICA NORTH AMERICA CORPORATION > COH-1019LVC-200-10-1NT
COH-1019LVC-200-10-1NT
COH-1019LVC-200-10-1NT Taica North America Corporation
catalog02.pdf
Hersteller: Taica North America Corporation
Description: THERM PAD 200MMX200MM BLUE
Shape: Square
Thickness: 0.0390" (0.991mm)
Type: Gel Pad, Sheet
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 1.9W/m-K
Adhesive: Tacky - One Side
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details COH-1019LVC-200-10-1NT Taica North America Corporation
Description: THERM PAD 200MMX200MM BLUE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Silicone Gel, Shape: Square, Thickness: 0.0390" (0.991mm), Type: Gel Pad, Sheet, Outline: 200.00mm x 200.00mm, Thermal Conductivity: 1.9W/m-K, Adhesive: Tacky - One Side, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote COH-1019LVC-200-10-1NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
COH-1019LVC-200-10-1NT COH-1019LVC-200-10-1NT Hersteller : Taica Taica-North-America_12-15-2025_COH-Series.pdf Thermal Interface Products Gap Pad, 1.9 W/mK, Square, 200x200mm, 1mm Thick, 1-Side Non-Tacky, Alpha Gel