Produkte > RALTRON ELECTRONICS > COM11805-12.000-EXT-T-TR
COM11805-12.000-EXT-T-TR
COM11805-12.000-EXT-T-TR Raltron Electronics
COM11805-12.000-EXT-T-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 6mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 12 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details COM11805-12.000-EXT-T-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 6mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 12 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote COM11805-12.000-EXT-T-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
COM11805-12.000-EXT-T-TR COM11805-12.000-EXT-T-TR Hersteller : Raltron Electronics COM11805-12.000-EXT-T-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 6mA
Frequency: 12 MHz