Produkte > RALTRON ELECTRONICS > COM13025-48.000-T-TR
COM13025-48.000-T-TR
COM13025-48.000-T-TR Raltron Electronics
COM13025-48.000-T-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 48MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 48 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 787 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details COM13025-48.000-T-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 48MHZ 3.3V HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 48 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote COM13025-48.000-T-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
COM13025-48.000-T-TR COM13025-48.000-T-TR Hersteller : Raltron Electronics COM13025-48.000-T-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 48MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Frequency: 48 MHz